W dniach od 31 marca do 10 kwietnia 2022r w Katowickiej Galerii Szyb Wilson odbyło się międzynarodowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy, aby mówić o konieczności współpracy i nadziei. To język sztuki przekracza bariery, uzdrawia komunikację i buduje wspólną świadomość.

Para artystów z Włoch i Niemiec prezentowała swoje prace, podejmując dialog z polskimi twórcami młodego pokolenia. Material Memory Environment Paoli Alborghetti oraz  Submerged pathway”  Eckeharda Fuchsa, były nowym spojrzeniem na kontekst wystawy “Ekspresja schyłku antropocenu“.

<<<  Zapoznaj się z relacją

W Krakowie, w dniach od 24 lutego do 4 marca 2022r w Galerii PRYZMAT Związku Polskich Artystów Plastyków, odbyła się wystawa której byliśmy kuratorami.

“Cytaty poezji polskiej we współczesnym malarstwie Marcina Telegi”

<<<  Zapoznaj się z relacją

Mamy bardzo poważne zamiary, gdyż pragniemy zrobić sztukę z pracy kuratorskiej. Organizujemy eventy, wydarzenia artystyczne, wystawy o różnorodnej formule i nie boimy się eksperymentować. Twórcom, którzy nam zaufali – dziękujemy. Liczymy na Wasz udział w kolejnych artystycznych przygodach. Ciekawych – zapraszamy do zapoznania się z materiałami z wydarzeń, które już za nami.