Przejdź do treści

Fundacja Misztal v. Blechinger

Jesteś artystą działającym w sektorze architektury, dziedzictwa kulturowego, designu i projektowania mody, przekładów literackich, muzyki, sztuk scenicznych lub wizualnych? A może jesteś liderem artystycznej grupy?

Ten program jest dla Ciebie. Wspiera działania sprzyjające włączeniu społecznemu,  zapewniając częściowe wsparcie finansowe na MOBILNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ.

Zrealizuj projekt mobilności wraz z partnerem międzynarodowym, a w  ramach programu możesz pokryć koszty podróży takie jak transport, czy zakwaterowanie.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zainteresuj nas swoim projektem a zgodzimy się na przyjęcie artysty lub grupy – dwóch do sześciu osób. Z przyjemnością poprowadzimy Was przez środowisko pracy i wdrożymy projekt wspólnie odkrywając bogate dziedzictwo kulturowe Europy,  inspirując kreatywność twórczą i współtworząc. Współpracujemy z artystami z innych krajów i rozwijajmy międzynarodowe relacje. 

Pracujesz nad ciekawym projektem, zainspiruj się programem naszych domów artystycznych we Włoszech – Casa Antica – Premana Lago di Como, Valvarrone oraz współpracującą z nami –  Rezydencją Artystyczną  RUC – Cividate Camuno, ValCamonica. Skontaktuj się z nami i skonsultuj swój pomysł. Nie zwlekaj nasza dostępność jest ograniczona.

ARTYSTO APLIKUJ

Wnioski wypełnia się w wersji online za pomocą portalu Goethe-Application Portal.

Dokumentacja konkursowa w formie przewodnika dla wnioskodawców znajduje się pod linkiem: https://culture.ec.europa.eu/sites/default/files/2022-10/culture-moves-europe-individual-mobility-call-document.pdf

Więcej informacji na temat projektu: https://culture.ec.europa.eu/news/apply-now-new-culture-moves-europe-call-for-artists

W roku 2023 swój wniosek możesz składać w terminach do 31 stycznia, 28 lutego, 31 marca, 30 kwietnia i 31 maja.

 Do zobaczenia w Italii!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap