Przejdź do treści

Fundacja Misztal v. Blechinger

Do 31 maja 2024 trwa  konkurs dla przedstawicieli kultury oraz artystów działających w sektorach: architektury, designu i projektowania mody, przekładów literackich, muzyki, sztuk scenicznych i wizualnych.  Mowa tu o wsparciu  finansowym na MOBILNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ.

Wraz z Kreatywną Europą i partnerem międzynarodowym realizowane są projekty mobilności. Program pokrywa koszty podróży takie jak transport, czy zakwaterowanie.

Dysponujemy miejscem dla artysty lub grupy twórczej od dwóch do sześciu osób. Prowadzimy przez środowisko pracy i wdrażamy projekt wspólnie odkrywając bogate dziedzictwo kulturowe Europy oraz inspirując kreatywność twórczą. Współpracujemy z artystami z innych krajów, rozwijając międzynarodowe relacje. Zapraszamy do kolejnej edycji i służymy wsparciem. Nasze domy artystyczne we Włoszech czekają :  Casa Antica – Premana Lago di Como, Valvarrone oraz współpracująca z naszą Fundacją –  Rezydencja Artystyczna RUC – Cividate Camuno, ValCamonica.

ARCHIWUM NEWS

Nowa publikacja

Wystawa na Ukrainie

Nowa ekspozycja

Nowy cykl

Aukcja szali

Nowa relacja

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do listy mailingowej, aby otrzymywać informacje o nowych wpisach, zaproszenia na wydarzenia oraz materiały takie jak:  artykuły, felietony, czy recenzje z wystaw odbywających się we Włoszech. Jesteśmy Twoim korespondentem. Ponadto, otrzymując nasz Artistic Newsletter, będziesz mieć wiedzę na temat projektów jakie realizujemy w Domach Sztuki. Podzielimy się też doświadczeniem, które pomoże sfinansować Twoje artystyczne pomysły. Czekamy na Ciebie.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap