Przejdź do treści

Fundacja Misztal v. Blechinger

Jesteś przedstawicielem kultury? A może jesteś artystą działającym w sektorze architektury, designu i projektowania mody, przekładów literackich, muzyki albo sztuk scenicznych, czy wizualnych? A może jesteś liderem artystycznej grupy?

Jeżeli Twoja odpowiedź jest twierdząca, ten program jest właśnie dla Ciebie. Sięgnij po wsparcie finansowe na MOBILNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ.

Wraz z Kreatywną Europą i partnerem międzynarodowym zrealizuj swój projekt mobilności. W ramach programu możesz pokryć koszty podróży takie jak transport, czy zakwaterowanie.

Zainteresuj nas swoim projektem i zostań gościem Casa Antica. Dysponujemy miejscem dla artysty lub grupy twórczej od dwóch do sześciu osób. Poprowadzimy przez środowisko pracy i wdrożymy projekt wspólnie odkrywając bogate dziedzictwo kulturowe Europy oraz inspirując kreatywność twórczą. Współpracujemy z artystami z innych krajów, rozwijając międzynarodowe relacje.

Zainspiruj się programem naszych domów artystycznych we Włoszech.  Casa Antica – Premana Lago di Como, Valvarrone oraz współpracująca z naszą Fundacją –  Rezydencja Artystyczna RUC – Cividate Camuno, ValCamonica. Skontaktuj się z nami i skonsultuj swój pomysł. Nie zwlekaj, bo dostępność jest ograniczona.

ARTYSTO APLIKUJ

Wnioski wypełnia się w wersji online za pomocą portalu Goethe-Application Portal.

Dokumentacja konkursowa w formie przewodnika dla wnioskodawców znajduje się pod linkiem: https://culture.ec.europa.eu/sites/default/files/2022-10/culture-moves-europe-individual-mobility-call-document.pdf

Więcej informacji na temat projektu: https://culture.ec.europa.eu/news/apply-now-new-culture-moves-europe-call-for-artists

W roku 2023 swój wniosek możesz składać w terminach do 31 stycznia, 28 lutego, 31 marca, 30 kwietnia i 31 maja.

 Do zobaczenia w Italii!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Nowe studio

Aukcja szali

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do listy mailingowej, aby otrzymywać informacje o nowych wpisach, zaproszenia na wydarzenia oraz materiały takie jak:  artykuły, felietony, czy recenzje z wystaw odbywających się we Włoszech. Jesteśmy Twoim korespondentem. Ponadto, otrzymując nasz Artistic Newsletter, będziesz mieć wiedzę na temat projektów jakie realizujemy w Domach Sztuki. Podzielimy się też doświadczeniem, które pomoże sfinansować Twoje artystyczne pomysły. Czekamy na Ciebie.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap